Najdziwniejsze aplikacje na Androida

cool_android_wallpaper_from_opera_competition

Dla wielu użytkowników Androida istnieją gry, oferty multimedialne, programy antywirusowe, edytory tekstu, przeglądarki itp. Ale w rzeczywistości wśród rozmaitych mobilnych softów są zupełnie unikalne programy! O doświadczeniu związanym z wykorzystaniem niektórych z nich opowiem niżej. Być może pomogą niektórym zabić czas, dobrze się zabawić, a także zoptymizować i urozmaicić pracę z własnym smartfonem.

  1. Androidify

Ciekawa aplikacja zabawkowa, która spodoba się wielbicielom nowoczesnych konsoli od firmy Nintendo, a także zabawek typu SIMS. Tutaj tworzymy własną postać, dobieramy do maskotki akcesoria, słuchawki, okulary. Zabawna grafika wnosi masę różnorodności, ponieważ jest wiele przedmiotów dla głównego bohatera. Po stworzeniu maskotki zdjęcie można umieścić na portalach społecznościowych i pochwalić się przyjaciołom.

  1. BIC ConcertLighter

Na wielu koncertach muzycznych pojawiają się powolne kompozycje, podczas których uczestnicy proszeni są o zapalniczki. Oczywiście wirtualna zapalniczka za pośrednictwem tej aplikacji będzie znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza. Program ma wiele ustawień dla wzornictwa zapalniczki. Na ekranie pojawia się płomień o różnej sile i intensywności. Ustawień naprawdę dużo! Kreatywna i interesująca aplikacja. Pobrać BIC ConcertLighter, możesz w oficjalnym sklepie Google Play i całkowicie za darmo.

  1. FakeCall

Czasami trzeba zimitować połączenie przychodzące na własny numer. Na przykład, aby przerwać nieporządaną rozmowę. W tym programie możesz ustawić czas połączenia, wymyślić kontakt, a nawet wyznaczyć zdjęcie. Wybrana może być również i melodia połączenia. Możesz wysyłać SMS na swój własny numer. Istnieje wiele funkcji. Z pozoru, dowiedzieć się o tym, że rozmowa nie jest prawdziwa, nikt nie potrafi!

  1. GhostRadarClassic

Aplikacja żartobliwa, radar do wyszukiwania duchów. Na ekranie rysowany jest czujnik, na którym pojawiają się substancje paranormalne. Program jest całkowicie darmowy, z wyjątkiem opublikowanego banera reklamowego. Oczywiście autorzy aplikacji proszą o traktowanie tego programu z humorem, ponieważ nikt nie może zagwarantować dokładnego wyniku. Interfejs jest bardzo efektowny i wielu osobom się spodoba. Działa nawet na tanich smartfonach.

  1. Tasker

Przydatny program do tworzenia listy zadań. Automatyzacja wielu procesów uprości różne funkcje dostępne w twoim smartfonie. Na przykład aplikacja może zwiększać i zmniejszać głośność telefonu, jeśli jakiś program jest uruchomiony. Tak, nie było łatwo zrozumieć ogromną listę możliwości. Ale wynik jest tego wart! Można pobrać Tasker z oficjalnego sklepu oprogramowania od Google!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.