Wersja testowa Androida 6.0 od Sony

Android-6.0-Marshmallow-updates-list-of-smartphones

Spośród największych producentów smartfonów właśnie to firma Sony jako pierwsza ogłosiła początek dystrybucji wersji testowej opartej na Google Android 6.0. I choć na oficjalną wersję systemu operacyjnego trzeba będzie jeszcze jakiś czas poczekać, właściciele Xperii Z3 i Z3 Compact będą mogli docenić już teraz wszystkie przyjemne strony aktualizacji urządzenia. Pobieranie będzie dostępne na oficjalnych stronach internetowych Sony.

Ponieważ wersja będzie dostępna jako wersja do testowania, jest możliwe, że powstaną w niej pewne błędy. W PlayMarket istnieje aplikacja "Sony'sConceptforAndroid", która na razie jest nadal dostępna dla wszystkich chętnych. Następnie dostęp do aplikacji zostanie zamknięty, a Sony będzie kontynuować pracę wyłącznie z tymi użytkownikami, którzy wpisali się do testowania. Ostateczne wydanie wersji nastąpi przed końcem roku.

Przypomnijmy sobie, że wśród głównych funkcji nowego systemu operacyjnego Google należy zaznaczyć przeprojektowany interfejs, ulepszenia w pracy wielozadaniowej przy korzystaniu z kilku aplikacji w tym samym czasie. Innowacje wizualne polegają na całkowitej kastomizacji smartfona. Przerysowano ikonki, dodano wsparcie dla protokołów komunikacji najnowszej generacji itp. Również zaktualizowano i zabezpieczenia, ponieważ teraz można robić zakupy w sklepie z aplikacji za jednym kliknięciem. Wygodne jest również konfigurowanie uprawnień aplikacji, ponieważ wcześniej wielu złoczyńców potrafiło skorzystać z nieuwagi właścicieli smartfonów. Główną innowacją jest system AndroidPay.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.